Related Posts with Thumbnails

Monday, December 12, 2011

Şımarık Prenses

 YH  Cumartesi akşamı, Kurbağa Prens masalındaki prensesi şımarık bulduğu için kitabı okumamı istedi. Prensesin fotoğrafını gösterip bu " kötü " dedi. Nedenini sorduğumda ise " şımarık  " cevabını verdi.YH ye göre Kurbağa Prens'teki kötü karakterler;  prenses ( şımarık ) ve muhafızlar ( ellerinde mızrak var).Ha bir de kötü kalpli büyücü var. İnsanlara "bödödödö " yapıyormuş. Yüzü kötüymüş, gülmüyormuş.


P.S:  Çizmeli Kedi'deki değirmencinin küçük oğlunu gösterip  " baba " diyor. :))

4 yorum:

Anonymous said...

buçoçuklar alam nerdende duyarlar böyle şeyleri :))

ALIŞVERİŞ DANIŞMANI said...

ayyyyyyyyyy bu kitaplar bana çok tanıdık geldi:) hatta bakmadan ezberden okuyacak kadar tanıdık!

Berceste said...

Tum bu yorumlar yuzunden kitap seciminde pek tutucu takiliyorum :P Daha yoruma kapali, iyilerin daha cok oldugu ya da ogrenilecek seylerin daha cok oldugu kitaplar secmeye calisiyorum. E bu da bir yere kadar :( Biz 1 - 1,5 yas donemimizde elimizde sozlukle gezdik. Ingilizce resimli sozluk :) O resimleri gosterip sordu, biz soyledik. Pacayi anca boyle kurtardik, yoksa kitap dayanmayacakti :P

Göçebe said...

Alışveriş danışmanı, hele bir de insanın hayatına çocuk girince bırak ezberden okumayı rüyalarında bile bunları görüyorsun:)

Berceste, kesinlikle haklısın. O tertemiz dünyalarını şimdiden kötü büyücülerle, muhafızlarla kirletmek çok manasız. Bu kitabı YH istedi. Daha önce böyle tepkiler vermediği için okuyabileceğimizi düşünmüştüm. Anlaşılan o ki uzuuunca bir süre kitaplıktaki yerini muhafaza edecek.